facebook

Partnerzy

 • Declare
 • Anna Lotan
 • Dr. Spiller
 • Laroset
 • MediDerma
 • Guam
 • Ägyptos
 • OPI

Kosmetyka » Kosmetyka Twarzy » Maska 24K Złotem

 • 24K Gold Facial Treatment
  Zasługujesz na doskonałość w odmładzaniu.

   

  Połączenie tradycji z najnowocześniejszymi osiągnięciami nauki, jest wiodącym trendem w kosmetyce. W historii złoto było cenione za swoje upiększające właściwości. Cofając się do czasów Kleopatry, okazuje się, że czyste złoto było sposobem na zachowanie młodej skóry. Historycy utrzymują,że złota maska, w której spała Kleopatra każdej nocy uczyniła ją na zawsze piękną.

  Zabieg złota maska

  W starożytnym Rzymie maści ze złota były stosowane jako lek na problemy skórne.

  Złoto było uważane za klucz do młodości również w starożytnej medycynie chińskiej.

  Królowa dynastii Ch'ing korzystała z zabiegów z użyciem złota na twarz każdego dnia.

  Japońska firma Umo Inc. stworzyła unikalny zabieg, łączący nowoczesne technologie z czystym, 24k złotem. Polska firma Lumen Trading wprowadziła go do Polski...

  Złoto przenika barierę skóry...

  3 Technologie, dzięk którym jest to możliwe:

  GAMMA PGA

  Kwas poliglutaminowy; posiada właściwości przewodzenia energii elektrycznej. Wybitne silnie nawilżająca substancja, Gamma PGA jest ważnym przełomem w pielęgnacji skóry. Nawilża skórę dziesięć razy mocniej od kwasu hialuronowego i uelastycznia ją o wiele lepiej niż kolagen.. Bogate w Gamma PGA ładunki ujemne mogą przyciągać i przenosić złoto wgłąb skóry. Gamma PGA jest w 100% naturalne i wolne od konserwantów.

  NANO MIST TM

  Ultradźwiękowa "mikro – mgła"; jej cząsteczki są 7 razy mniejsze niż cząsteczki pary wodnej. Ze swoim ładunkiem jonów z łatwością przedostaje się głęboko do skóry odżywiając ją Gamma PGA i dostarczając 24 karatowye złoto.

  Nano Mist również zmiękcza warstwę naskórka tworząc optymalne środowisko do maksymalnego nawilżenia. Jest potwierdzone, że Nano Mist dociera do wszystkich warstw skóry wpływając na NMF – naturalny współczynnik nawilżenia skóry.

  Jonu Ujemne

  NAŁADOWANIE JONAMI UJEMNYMI cząsteczek GammPGA sprawia, że zyskują one właściwość przyciąganie złota i "przeprowadzenia" go przez barierę skóry. Dodatkowo zwalczają szkodliwe wolne rodniki w obrębie komórek skóry, regulują odczyn płynów w tkance ciała i wspomagają ogólne zdrowie.

  Złota maska EFEKTY:

  Ujędrnienie i Sprężystość - złoto spowalnia proces utraty kolagenu oraz elastyny aby nie dopuścić do zwiotczenia skóry. Stymuluje wzrost komórek podstawowej warstwy aby zregenerować zdrowe, mocne komórki i doprowadzić do efektu liftującego.

  Redukcja zmarszczek - Złoto jest dostarczane wraz z GAMMA PGA, ktorego wysoko nawilżająca formuła zamyka wilgoć i napełnia nią skórę aby stała się gładka i elastyczna.

  Rozświetlenie i Blask - Od 1929 roku złoto było stosowane w leczeniu reumatyzmu poprzez redukowanie stanów zapalnych. Właściowości przeciwzapalne złota zmniejszają stany zapalne skóry, w wyniku czego spowolniają procesy wydzielania melaniny i redukują plamy starcze, złoto rozjaśnia i rozświetla skórę.

  Eliminacja wolnych rodników - ZŁOTO zwalcza szkodliwe rodniki i nie dopuszcza do przedwczesnego starzenia się skóry

  DOSTARCZA ZŁOTEGO BLASKU. ZŁOTO powoduje że cera jest świetlista i promienna

  Zabieg zyskuje ogromną popularność, dostępny jest w najlepszych SPA na całym świecie:

  • Harrodds UK,
  • Ruffles SPA w Dubaju,
  • Paul Brown SPA na Hawajach,
  • NYC Plaza i w wielu innych.

  W Polsce,dzięki współpracy UMO Inc. oraz Lumen Trading, zabieg można wykonać w SPA i gabinetach podanych pod tym adresem:

  zlotemaski.pl

   

   

   

  wróĆ do  GABINET KOSMETYCZNY ŁÓDŹ

  wróć do  ZABIEGI KOSMETYCZNE ŁÓDŹ